JANCZY. Akademia Rozwoju

W związku z szerokim zainteresowaniem usługami edukacyjnymi, które zaobserwowałem w swojej korepetytorskiej pracy, postanowiłem przekształcić moją jednoosobową działalność w małą firmę szkoleniową.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu z moich uczniów (a właściwie ich rodziców) przygotowałem kilka kompleksowych kursów przygotowujących do matury z matematyki. Nadal można również korzystać z korepetycji – to dla uczniów.

Drugie skrzydło jest dla przedsiębiorców. Co jakiś czas zdarzało mi się zawrzeć bardziej lub mniej obszerną współpracę z firmami w zakresie szkoleń informatycznych. Dlatego aby nadać kształt swoim propozycjom, stworzyłem zestaw profesjonalnych szkoleń z programów pakietu MS Office.

Firma łączy moje trzy wielkie miłości: miłość do nauczania, miłość do MS Office i miłość do prowadzenia własnego biznesu. Stanowi alternatywę dla sztywnych molochów eksplorujących rynek szkoleń. Jest mała, sprężysta i maksymalnie elastyczna. Przedstawiam Państwu moje zawodowe dziecko: JANCZY. Akademia Rozwoju.

Logo na stronę

Reklamy