Wyniki matur i koniec roku szkolnego 2014/2015

30 czerwca Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło wyniki egzaminu maturalnego z 2015 r. Świadectwo dojrzałości uzyskało 74% przystępujących do egzaminu. 19% z tych, którym się nie powiodło ma jeszcze szansę na rehabilitację w sierpniu.

Uczniowie liceów w tym roku po raz pierwszy zdawali maturę w nowej formule, uczniowie techników – po raz ostatni w starej. Nową maturę z matematyki zdało 82% przystępujących, a starą – 70%.

Szczegóły dotyczące wyników matur, komentarze, wykresy i skale centylowe znajdują się TUTAJ.

Na tym kończy się rok szkolny 2014/2015.

Serdecznie dziękuję wszystkim moim Uczniom i ich Rodzicom za wspólną naukę i miłe spotkania przez cały ten rok. Praca z Wami była prawdziwą przyjemnością. Wszystkim Abiturientom gratuluję ukończenia szkoły i życzę realizacji planów związanych ze studiami, a wszystkim Uczniom, z którymi jeszcze się spotkam – wspaniałych wakacji.

Sam tymczasem biorę się ostro do pracy. Pod koniec czerwca nawiązałem współpracę z pewną gdańską firmą w zakresie szkoleń z Excela i głównie temu się teraz poświęcam. Przygotowuję również materiały do kursów przedmaturalnych, które zaoferuję uczniom ostatnich klas szkół średnich już w nowym roku szkolnym 2015/2016. Szczegóły niebawem na stronie i „na mieście”.

Do zobaczenia we wrześniu!

wakacje

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s